“Më kanë shpallur non grata”, Artan Hoxha: Grekët më ofruan pasaportë në këmbim të heshtjes

Gazetari Artan Hoxha, ka zbuluar në emisionin “Log.” në ABC se është shpallur “non grata” nga Greqia.

 

Mes të tjera Hoxha ka zbuluar edhe një prapaskenë të ndodhur rreth një vit më parë lidhur me këtë çështje. Sipas tij, grekët në këmbim të heshtjes së tij, i kanë ofruar pasaportë greke dhe heqjen e të gjitha penalizimeve, por ai nuk ka pranuar.

 

Sipas Hoxhës, grekët nuk mund ti lejojmë që të ngrenë varreza memorialë në pikat ku ata pretendojnë kufijtë territorialë.

 

Prej shumë vitesh në ‘Top Channel’, largohet një nga moderatoret më të njohura të këtij TV

Ori Nebiaj ka njoftuar largimin nga “Përputhen”. Të premten ajo moderoi puntatën e fundit si moderatore e programit të dashurisë dhe në mbyllje u...

Kjo është dita më me fat gjatë dhjetorit për shenjën tuaj!

Data 3 dhjetor do të jetë data ku çdo gjë do të jetë e mundur për shenjat e horoskopit.   Dashi   Gjatë kësaj dite do të shfaqni...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME