Julian Deda shpërthen keq ndaj Lulzim Bashës: Pa doktorin do ishte një noter i papunë

Aktori Julian Deda ka thumbuar kreun demokrat Lulzim Basha pas deklaratës së këtij tëe fundit ku barazoi kryeministrin Edi Rama me Sali Berishën dhe Ilir Metën.

Postimi i Dedës:

Luli pa Doktorin…!

Luli pa Sali Berishen nuk do hynte fare ne PD. Nuk do ishte tete vjet minister nga njera ministri ne tjetren, gjithmone ne ministrite prioritare te momentit. Lul vula pa Doktorin nuk fitonte dot bashkine e Tiranes.

Pa Doktorin, ti Lul nuk fitoje dot asnje gare per kryetar te PD-se, nuk do kishe asnje mbeshtetje, sepse ti nuk krijon dot marrdhenie nderpersonale me askend,

sepse ti i sheh njerezit si Lek dhe jo si bashkepunetore. Pra, ti Luli pa Doktorin mund te ishe nje noter i papune, ne kufijte e mbijeteses dhe do me kerkoje mua te te beja reklame te noterise ne instagram…!

Keshtu qe shijoje edhe pak vulen, pastaj gjeji vendin…!”-shkruan Deda.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME