HYRJELAJMEPOLITIKËI lodhur nga “Foltorja”, Sali Berisha bëhet lëmsh me fjalët e tij

I lodhur nga “Foltorja”, Sali Berisha bëhet lëmsh me fjalët e tij

Nga “Foltorja” në qytetin e Lezhës, Sali Berisha duket se nuk ndalet me gafat e tij.

Teksa nuk la pa përmendur edhe ministrin aktual të Brendshëm, Bledi Çuçi, mirëpo këtij të fundit mesa duket i paska harruar emrin.

Deklarata e Berishës:

“Vjen dhe na vë ministër të Brendshëm, më falni për shprehjen “skuthin e familjes” Ruçin, Uçin, Ruçin si e ka”, tha Berisha, i cili duket se është i lodhur nga ‘Foltorja’.

TE TJERA

spot_img