Grida Duma hap zemrën: Frika ime më e madhe pas divorcit eshte…

Grida Duma ka treguar dramën e pas divorcit.

Deputetja demokrate ka folur për herë të parë mbi këtë temë pasi vendosi t’i japë fund martesës me bashkëshortin fill pas një ska ndali ero tik me kolegun e saj Ervin Salianji.Duma ishte e ftuar në “E Diell” në rubrikën “Këndi i së vërtetës.

përballë Edi Manushit për të folur për disa detaje nga jeta e saj private, veçanërisht mar rëdhënien me të birin.

Duma thotë se nuk bën jetë luksoze. Teksa sheh sesi djali i saj hedh shtat çdo ditë dhe ka hyrë në fazën e ado leshencës, ajo tregon se atij ka filluar t’i pëlqejë palestra dhe se nuk rri tërë kohës me iPad në dorë.

“Më janë shtuar fri kërat që po afrohen vitet që unë do të jem shumë më vetëm pa të”, ka rrë fyer me sinqeritet ajo. Grida ka shtuar se nuk mund të jetë shoqe me të birin dhe kjo e ka një arsye të fortë

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME