“Fjoralba merr Për’puthen, Bora merr Portokalli!” Aktori i njohur zbulon…

Bora Zemani dhe Fjoralba Ponari janë dy nga moderatoret më të dashura të ekraneve shqiptare.

Ky është sezoni i dytë që Bora moderon “Për’puthen”, një nga programet më të komentuara në vend. E nga ana tjetër, edhe Fjoralba ka nisur sezonin e dytë në show-n e humorit “Portokalli”. Të dyja janë përshtatur shumë mirë me emisionet dhe kanë fituar zemrat e teleshikuesve.

Andaj, aktori i njohur i “Portokalli”, Ledio Lako, ka “ngacmuar” sot ndjekësit në Instagram. Ai ka postuar në Instastory një foto të autores së “Për’puthen”, Olsa Muhameti, dhe Fjoralbës që si duket janë takuar në ambientet e televizionit. Me nota humori, ai ka shkruar: “Fjoralba merr prezantimin e “Për’puthen”, Bora merr “Portokalli”, ndërsa Olsa nuk lëviz nga aty ku ka qenë!”

Ky postim është rishpërndarë edhe nga Fjoralba dhe Olsa në profilet e tyre që kanë shkruar respektivisht “Lajmi më parë kalon nga Ledio” dhe “Lajmet e fundit nga Ledio”.

Sigurisht, që është e gjitha një shaka dhe Fjoralba e Bora do vijojnë me emisionet që u janë besuar.

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

I gjeti motra një burr milioner/ Valbona trondit te Arditi: E ndava, ai më kerkonte…

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli një përballje midis dy motrave. Shkak për mosmarrëveshjet midis tyre është bërë martesa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...