“Eskursion” në bar homoseksualësh, prindërit zemërohen me bordin e shkollës

Një anëtare e bordit të shkollës në Florida, SHBA, udhëhoqi një grup fëmijësh të shkollave fillore në një udhëtim në një bar homoseksualësh, sipas fotove të udhëtimit që ajo postoi në mediat sociale.

“Isha shumë e nderuar që isha e ftuar në udhëtimin në terren të vizitorit Wilton Manors Elementary të Rosie’s! Studentët dhe unë patëm një shëtitje argëtuese dhe mësuam shumë për komunitetin tonë!

Një falenderim i madh për Rosie’s Bar and Grill për pritjen e këtij udhëtim në terren çdo vit!”, postoi të mërkurën anëtarja e Bordit të Shkollës së Qarkut Broward, Sarah Leonardi, në faqen e saj zyrtare të bordit të shkollës në Facebook.

Postimi tregon foto të fëmijëve në barin e njohur të homoseksualëve në Florida, Rosie’s, si dhe një foto të fëmijëve që pozojnë pranë tabelës së restorantit.

Leonardi nuk iu përgjigj menjëherë kërkesës së mediave për koment mbi udhëtimin në këtë bar.

Horoskopi ditor, e enjte date 30 nentor 2022

Dashi   Energjia e ditës mund të krijojë një ndjenjë tensioni mes jush dhe të dashurit tuaj. Mund të ketë shumë çështje që janë ngritur për...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...