Dasma “origjinale” në Kretë, miqtë e dhëndrit çmontojnë dyshemenë me trapan për qejf

Një dasmë “origjinale” është organizuar na Malia të Greqisë, ku miqtë e çiftit pasi u mbaruan pjatat, gotat dhe gjithçka tjetër që mund të thyhet, nisën të thyejnë edhe pllakat e dyshemesë.

Pak orë pas dasmës që e bashkoi me të zgjedhurin e zemrës, Manos Borboudakis kërceu në pistë dhe festoi ditën e shënuar. Miku i tij duke dashur të vërtetojë se festat e Kretës janë gjithmonë të veçanta,

në vend që të hidhte pjata dhe gota në këmbët e dhëndrit, bëri një hap më tej dhe me ndihmën e një trapani i hoqi edhe pllakat e pistës së kërcimit. Kaq ka mjaftuar që video të bëhet virale në rrjetet sociale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...