Aksident i trefishtë në Shkodër, disa persona të plagosur

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në aksin rrugorë Shkodër – Bushat. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Beltojë. Në aksident janë përfshirë tre makina.

 

Si pasojë e përplasjes, janë dëmtuar disa persona por sipas të dhënave nga vendi i ngjarjes, të dëmtuarit janë jashtë rrezikut për jetën. Si pasoje e aksidentit, është shkaktuar edhe një trafik i rënduar i mjeteve në këtë aks rrugore.

 

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e këtij aksidenti.

Bëni kujdes, për këto shenja të horoskopit muaji dhjetor do të jetë i KEQ

Demi   Dhjetori ka të bëjë me kufijtë, ndërsa dielli vazhdon të lëvizë në Shigjetar dhe në shtëpinë tuaj, do t’ju kërkohet të shqyrtoni mënyrat në...

Veprimi që nuk pritej të ndodhte/ Megi dhe Lori puthen në buzë në fund të tangos

Megi Pojani këtë javë nuk ka partner Jurgenin, por ‘goditi’ me një kërcim me motrën e tij Lorin, që e zgjodhi si partnere të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME