Shpalli kanditaturën për kryetar i PD-së/ Berisha bën lëvizjen e papritur…

Në foltoren që mbajti të martën në orën 17:00 në qytetin e Kavajës,

ish-kryeministri Sali Berisha shpalli kandidaturën për kryetar të partisë Demokratike. Pas kësaj lëvizje, Berisha ka njoftuar se ditën e premete në datën 29 tetor do të mbahej foltorja e rradhës e cila do të organizohej në qytetin e Lezhës.

Pritet që të shkojmë gradualisht drejt fundit të foltoreve, pasi sic duket firmat e nevojshme për të thirrur mbledhjen e Kuvendit Kombëtar të PD janë mbledhur.

Postimi i plotë i ish-kryeministrit, Sali Berisha.

Njoftim.

Neser diten e premte me daten 29 tetor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te qytetit te Lezhes do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

I habiti të gjithë/ “Një javë me njërën, një javë me tjetrën” historia e burrit të “vërtetë” shqiptar me dy gra

Një histori nga ato më të rrallat shqiptare, jashtë normales por që ka ndodhur dhe vazhdon. Megjithe grate jane shume xheloze dhe nuk e...

Zvicra e shqiptarëve mposhti Serbinë, Lulzim Basha reagon në Facebook

Ish-kreu i PD, Lulzim Basha, ka përgëzuar skudarën e Zvicrës ku luajnë dy yjet shqiptarë Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, pas fitores 3-2 ndaj...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME