HYRJELAJMEBOTA"Miku" futet pa ftesë në mes të festës, si reagojnë dasmorët e...

“Miku” futet pa ftesë në mes të festës, si reagojnë dasmorët e befasuar (VIDEO)

Një video e një ariu në Meksikë po bën xhiron e rrjetit. Kafsha ka hyrë papritur në një dasmë dhe i ka rrëzuar të gjitha gjërat.

Ndërkohë, të ftuarit trokisnin tenxheret dhe tiganët për ta trembur ariun.

Fatmirësisht, ai përveç se rrëzoi sendet, nuk shkaktoi probleme të tjera.

Angie Disa publikoi pamjet në llogarinë e saj në Tik Tok, ku shkroi se ariu kishte ardhur në dasmën e kushëririt të saj në Chipinque National Park në Nuevo Leon në Meksikë.

“Ariu vetëm dëshironte ushqim”, ka shkruar ajo në postim.

TE TJERA

spot_img