Joo s’ka mundësi/ Irma dhe Eranda Libohova qenkan zënën keq: Kanë vite që s’flasin….

Dita e djeshme ishte një ditë shumë e veçantë për artisten Eranda Libohova,

pasi u nderua nga presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, me çmimin “Mjeshtër i Madh”. Pas dekorimit artistja mbajti një fjalim, ku mes emocioneve rrëfeu rrugëtimin që ka patur në skenë.

Pranë Erandës në këtë moment të rëndësishëm të karrierës së saj ishin të afërm, miq dhe kolegë të saj. Por e gjeni dot kush mungoi?

Pikërisht motra e saj, Irma Libohova. Madje Irma mungoi edhe në dhjetra urime që Eranda mori në Instagram, shkruan Albeu.com.

Ajo që vihet re është që motrat nuk ndiqen në Instagram, madje edhe “like” apo pëlqimi i fundit që i kanë dhënë njëra-tjetrës është para tre vitesh, në gusht të 2018.

Pasuritë e çmendura të gazetarëve tanë nga Bledi Mane: “7.5 mln euro ne banke, rroga e tij arrinë në 37 mijë euro, ka 11...

Elita e gazetarise shqiptare mbetet ra ca më me katare dhe ndryshe nga komuniteti hallexhi i qindra mijerave gazetareve te ndershem, kjo elite vazhdon...

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...