Ja çfarë thotë Jozefina Topalli për Bashën: Atij i ka ikur …

Jozefina Topalli e ftuar në emisionin Top Talk në Top Channel, ka shprehur mbështetje lëvizjen e krijuar nga lideri historik i PD-së, Sali Berisha. Ajo tha se kryedemokratit, Lulzim Basha i ka ikur ushtria, ndërsa me Berishën është rikthyer baza e PD-së.

 

“Bashës i ka ikur ushtria e tij nuk guxon për të bërë një deklaratë që e ka përsëritur me veten, ndërkohë në anën tjetër është rikthyer baza. Thonë se kemi qenë në gjumë, do kishim një opozitë farsë. Cila do të ishte e ardhmja e vendit tonë. Nuk do e quaja berishizëm sjelljen e Bashës.

 

Në kohën e Berishës nuk ka ndodhur që të digjen mandatet”, tha Topalli.

E keni blerë që tani? Ja çfarë duhet të bëni që lulja e Krishtlindjes të rezistojë deri në fund të muajit

Drita vezulluese, topa dhe shirita shumëngjyrësh që zbukurojnë jo vetëm bredhin, por edhe çdo kënd të shtëpisë, kjo është atmosfera që ka filluar tashmë...

Horoskoi ditor, e shtune date 3 dhjetor 2022

DASHI   Nga pikëpamja sentimentale kjo fundjavë do jetë shumë pozitive, si për beqarët ashtu edhe për çiftet. Shijoni momentin dhe relaksohuni pas një dite të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME