Ish-konkurrenti i “Përputhen” nxjerr bisedat: U tha se më eleminuan, por…

Të shtunën e kaluar në “Përputhen Prime”, përjashtuan Bajo dhe Hysen Ramaj, ndërsa u eleminuan nga vajzat, Dorian Kuka, Artan Shaba dhe Aleksandri (Aleksi).

 

Aleksi direkte reagoi duke thënë se nuk e eleminuan vajzat, por deshi vetë të largohet.

 

“Më kanë ardhur shumë mesazhe që thonë se kur dilni shani produksionin, unë nuk po shaj askënd dhe as nuk do flas, do flas vetëm me fakte”.

 

Ditën e sotme ai ka publikuar një bisedë ‘Whatsapp’ me një nga stafi i “Përputhen”:

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME