E vutë re GABlMlN e pafaIshem te Borës në Përputhen dje? Ja çfarë tha, por askush nuk foIi

Ditën e sotme gjatë puntatës së radhës të Përputhen, diskutimet ishin të shumta dhe të ashpra, e pikërisht të shkaktuara edhe një herë nga takimi që kishte bërë Argjendit me Ritvanes.

 

Por gjatë kohës që të gjithë ishin kthyer ndaj Ritvanes dhe i thonin pse nuk e përqafon Argjendin, MIkela i doli në krah Ritvanes duke thënë se s’ka asgjë të keq dhe se mund ta bëjë kur ta ndjejë. Por ky ndryshim i papritur i Mikeles i ka rënë në sy Borës dhe Arjanit , duke dashur të thotë se Mikela ndryshoi qëndrim sepse Argjendi nuk po ia var me.

 

Por nga shejtësia u ngatërrua dhe tha: Mikela qëndroi qëndrim… Por Bores nuk duhet ti vihet ne faj, me gjithe keto ngjarje qe po ndodhin ne Big BRother keto kohe ne lidhje me historine e saj dhe Donaldit

 

Ajo sikur e ka humbur fokusin ne Perputhen, ndoshta dhe pse ka rene vlera e ketij emisioni ku gjithcka duket qe eshte skenar.

Pasuritë e çmendura të gazetarëve tanë nga Bledi Mane: “7.5 mln euro ne banke, rroga e tij arrinë në 37 mijë euro, ka 11...

Elita e gazetarise shqiptare mbetet ra ca më me katare dhe ndryshe nga komuniteti hallexhi i qindra mijerave gazetareve te ndershem, kjo elite vazhdon...

Horoskopi ditor, e enjte date 30 nentor 2022

Dashi   Energjia e ditës mund të krijojë një ndjenjë tensioni mes jush dhe të dashurit tuaj. Mund të ketë shumë çështje që janë ngritur për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...