Çfarë pune bën në Zvicër? Habit me përgjigjen këngëtarja shqiptare (FOTO)

Këngëtarja Shkëndije Mujaj është përfolur shumë në mediat rozë, prej kohësh që ka filluar një kapitull të ri të jetës, duke iu përkushtuar fesë islame.

Ajo ndan vazhdimisht foto dhe video në rrjetet sociale nga përditshmëria e saj, si e përkushtuar ndaj fesë. Ndonjëherë realizon dhe biseda virtuale me ndjekësit, duke iu dhënë mundësinë që ta pyesin rreth jetës private.

Së fundmi Shkëndija u pyet se çfarë pune bënë në Zvicër dhe ajo u përgjigjj se iu gjendet njerëzve në nevojë.

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...