Çfarë ndodhi? Sabiani e kap për flokësh Sheilën…

Banorët e “Big Brother VIP” kanë nisur provën javore, e cila konsiston me vendosjen e një varke mbi ujë. Varka ka një tapë, e cila duhet hequr sapo banorët të jenë mbi të. Pas këtij momenti varka do fillojë të mbushet me ujë.

 

Ata do kenë në dispozicion dy kova për të nxjerrë ujin që futet në varkë, për të mos u përmbysur. Banorët janë ndarë në grupe me nga katër anëtarë dhe grupi i parë ka dështuar.

 

Sheila, Beniada, Iliri dhe Arjola kanë hipur në varkë, mirëpo nuk ia kanë dalë me sukses. Varka është përmbysur dhe të katërt kanë rënë në ujë.

 

Banorët e tjerë i kanë ndihmuar për të dalë jashtë dhe në sy ka rënë Sabiani i cili e ka kapur Sheilën për flokësh.

I gjeti motra një burr milioner/ Valbona trondit te Arditi: E ndava, ai më kerkonte…

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli një përballje midis dy motrave. Shkak për mosmarrëveshjet midis tyre është bërë martesa...

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...