Argjendi i lëshon duart ‘poshtë’ gjatë vallëzimit me Ritvanën

Argjendi dhe Ritvana kanë vallëzuar në episodin e sotëm. Ritvana dhe Argjendi shprehin pëlqimin e tyre për njëri-tjetrin jo rrallë herë.

 

Në episodin e sotëm ata u panë tejet të afërt teksa edhe bënë një vallëzim romantik para konkurrentëve tjerë në studio.

 

Argjendi në një moment duket se u rrëmbye nga situata dhe guxoi t`i lëshojë duart më poshte belit të Ritvanës gjatë vallëzimit.

 

Ndërsa konkurrentja me kujdes ia largoi duart atij.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...