AKSIDENT I TREFISHTË NË AKSIN SHKODËR-BUSHAT

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Shkodër-Bushat ku 3 automjete janë përplasur më njëra-tjetrën.

Si pasojë e këtij aksidenti ka disa të lënduar.

Polica ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.

 

Më poshtë mund të shikoni videon e siguruar nga Star Plus nga vendngjarja.

 

StarPlusTv

 

 

TE TJERA