Zbulohet surpriza, Biher dhe Behlul bashkohen sërish pas 11-vjetësh

Një prej lajmeve që ka kënaqur sidomos të gjithë fansat e dy aktorëve të njohur. K?vanç Tatl?tug dhe Beren Saat, për herë të parë pas 11-vitesh do të gjenden sërish në krahët e njëri-tjetrit…

Dy nga emrat që kanë lënë gjurmë në historinë e serialeve turke, sidomos me serialin “Dashuri e ndaluar”, K?vanç Tatl?tug dhe Beren Saat, do të vijnë së shpejti me një projekt të ri në ekran. Çifti që i bëri të gjithë për vete në vitet 2008-2010, do të luajë në një serial të ri që do të nisë së shpejti transmetimin.

Lajmi është bërë publik nga mediat turke dhe është konfirmuar edhe nga protagonistët.

Thuhet se Beren Saat dhe K?vanç Tatl?tug do të marrin rolet kryesore në serialin “The King Loses”, i cili do të jetë përshtatur nga libri i Gülseren Buda?c?o?lu.

Ende nuk dihen më shumë detaje nga seriali që do të nisë transmetimin së shpejti, por e sigurt është që ky bashkim do të jetë i suksesshëm.

Horoskopi ditor, e enjte date 30 nentor 2022

Dashi   Energjia e ditës mund të krijojë një ndjenjë tensioni mes jush dhe të dashurit tuaj. Mund të ketë shumë çështje që janë ngritur për...

Pasuritë e çmendura të gazetarëve tanë nga Bledi Mane: “7.5 mln euro ne banke, rroga e tij arrinë në 37 mijë euro, ka 11...

Elita e gazetarise shqiptare mbetet ra ca më me katare dhe ndryshe nga komuniteti hallexhi i qindra mijerave gazetareve te ndershem, kjo elite vazhdon...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...