Zbulohet ish i dashuri i perbashkët i Bora Zemanit, që ia mori shoqja e vet Semi (Foto/Video)

Semi dhe Donaldi po përfliten mjaft shumë për shkak të afrimitetit të tyre brenda shtëpisë.

Kjo u duk sikur u sheshua pak me hyrjen e Bora Zemanit ne program dhe puthja e tyre ishte sensacioni i javes ne Shqiperi.

Nga kjo Semi dhe Donaldi po marrin vëmendje të madhe në shtëpinë e Big Brother VIP, si shkak i miqësisë së tyre me Boren.

Por ajo qe sot do u zbulojme eshte eshte lidhja e dashurise se Bora Zomanit me kengetarin Bojken Lako, e papermendur pothuaj askund ne historine e dy artisteve
Bojken Lako eshte tashme ish i dashuri i Semi Jaupaj, te cilet ishin te lidhur prej shume vitesh me njeri tjetrin.

Lidhja e Bores dhe e Bojkenit ka ndodhur ne vitin 2009 kur dhe Bora mori pjese ne Top Fest me nje kenge te realizuar nga Bojken Lako (Kengen e keni ketu ne link)

Por cfare ndodhi me vone qe shoqja e ngushte Semi ‘ia mori’ te dashurin Bora Semanit? Ajo cfare ne dime eshte fakt qe Bojken Lako ka qene i lidhur me te dyja bukuroshet, por akoma nuk dime motivet se si ka ndodhur dhe motivet.

Pra Semi nuk e ka per here te pare qe i merr te dashurin Bora Zemanit, por si eshte e mundur qe shoqeria e tyre ka vijuar kaq e forte dhe pas kesaj ngjarjeje.

Iva Tiço, opinionistja e Fun Club, si fillim është shprehur se Semi nuk duhej të afrohej fare me Donaldin vetëm nga fakti që Bora, shoqja e saj e ngushtë, ka qenë e lidhur me Donaldin.

Por ajo ka bërë më vonë edhe një deklaratë tjetër të fortë dhe ka zbuluar se edhe më parë Semi ka qenë e lidhur me një ish të dashur të Borës.

“Si gazetare e di, se e kam lexuar dikur, që Semi dikur u lidh me ish të dashurin e Borës (Pikerisht ketu ajo po fliste per Bojkenin, por nuk e zbuloi)

Mbase vajzat janë të hapura dhe nuk e dimë që ato deri diku kanë rënë dakort që kjo pjesë nuk është problem”. (Burimi i lajmit nga Top Channel, reagimi i Iva Ticos)

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME