Tragjike/ E mitura i merr jetën babait të saj, vetëm për t’u bërë e famshme në TikTok

Një vajzë 12-vjeçare ka treguar të gjitha detajet si i mori jeten të atit, një akt i cili erdhi nga duart e saj në një tentativë për të marrë famë.

Sipas mediave të huaja bëhet me dije se 12-vjeçarja u ndihmua nga një shoqe për të ti marre jeten të atin e saj, i cil iishte oficer policie në Santa Catarina në Brazil.

Vajzat e kryen aktin pasi donin të bëhëshin të famshne si Suzane Louise von Richthofen, një grua e cila në vitin 2002 kishte mbytur prindërit e saj të pasur.

Ato kanë pranuar se aktin e kryen duke besuar se do të bëheshin të famshme si Suzan Richtofen, për historinë e të cilës madje, ishin bërë dhe dy filma.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...