PIaku 85-Vjeçar Që Kërkon Grua: Duhet Që Ajo Të PIotësojë Disa Kushte

Emisioni “Historia ime” në Tv Klan solli ne pah historinë e pazakontë të një 85-vjeçari. Abdulla Cekani rrëfeu në studio se gruaja e tij ka ndërruar jetë prej 15 vitesh, dhe që prej asaj dite ai ndihet i vetmuar.

 

Je ton me nusen dhe djalin e tij, por nuk e ka aspak mirë marrëdhënien me ta dhe keshtu ai ka vend.sur të gjejë një grua sepse do që të kalojë me të pjesën e mbetur të jetës.

 

85-vjeçari i është drejtuar programit dhe kërkon që partnerja e tij të plo tësojë disa kushte.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME