‘Nuk përdorin WhatsApp’/ Artan Hoxha zbulon aplikacionin ‘sekret’ të politikanëve

Gazetari investigativ Artan Hoxha tha në Opinion se ministrat, politikanët e zyrtarët nuk përdorin ‘WhatsApp’ për të komunikuar.

 

Hoxha tha se ata përdorin aplikacionin ‘Signal’, për të komunikuar.

 

“Ministrat, zyrtarët dhe politikanët kanë aplikacion të ri tashmë. Ata nuk përdorin më WhatsApp. Po të takosh një politikan, gjëja e parë që thotë është ‘a ke Signal ti?’. Përdorin Signal për të komunikuar, është më i sigurtë,”- tha Hoxha.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME