Manjola Nallbani përlotet në ekran: Ikja nga shtëpia ishte shumë e rëndë

Një nga rubrikat më të reja të emisionit “Rudina” në Tv Klan është rubrika e 31 pyetjeve. E para që e nis këtë risi, është këngëtarja e njohur Manjola Nallbani, që nuk i kurseu aspak përgjigjet e sinqerta.

 

Njëra nga pyetjet e emocionoi fort artisten, e cila u prek menjëherë.

 

Rudina Magjistari: A qan ndonjëherë ti vetë duke dëgjuar këngët e tua?

 

Manjola Nallbani: Unë qaj edhe me lajmet, jo më me këngët e mia, jam shumë e ndjeshme.

 

Rudina Magjistari: Cili është kujtimi më i lumtur që ke ti me nënën tënde?

 

Manjola Nallbani: Kujtimi më i lumtur me nënën…

 

Rudina Magjistari: Cili të kujtohet i pari?

 

Manjola Nallbani: Shumë… momenti i dasmës, emocionet, shumë prekëse.

 

Rudina Magjistari: Ka qenë një moment që je takuar me të, moment përshëndetjeje? Si je ndierë? Manjola Nallbani: Ja e shikon më bëre për të qarë. Edhe me mamin, edhe me babin, se babin e kam pasur të paralizuar, e kam thënë dhe kur ika unë nga shtëpia, ishte për të dy e rëndë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...