Lash Afrikën për Big Brother/ Moderatorja shqiptare flet për hyrjen në show: Nuk ngopem me…

Moderatorja Einxhel Shkira është një ndër vajzat që u bënë pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP” mbrëmjen e djeshme. Blogerja njihej me një pjesë të mirë të konkurrentëve të tjerë nga jashtë shtëpisë.

Teksa po bisedonte me Kledin në oborr pas përfundimit të spektaklit, Shkira tha se ka lënë Afrikën për të ardhur në “Big Brother VIP”. Më herët ajo ka treguar që ishte shpërngulur në Afrikë, sepse po punonte me një projekt shumë të rëndësishëm për të, por nuk dha detaje.

Megjithatë, pas ftesës së “Big Brother VIP” Einxhel vendosi që të hiqte dorë edhe nga Afrika.

“Jam tip jo aventurier, por kur ngopem me një gjë, kërkoj një gjë tjetër. Për shembull, para se të vija këtu, isha në Afrikë, Faktikisht tani duhet të ikja në Afrikë, por ‘Vëllai i Madh’ më bëri të kthehesha. Në Afrikën Perëndimore. Me punë, me kompani. Një eksperiencë e re me e pa botën pak më ndryshe.

Ishin kaq solar me jetën, më kanë ndryshuar shumë. Kur rri aty e shikon botën me një sy tjetër. Tani e kuptoj që jemi njerëz që merremi me gjëra që s’kanë pikën e vlerës. Ata s’kanë asgjë, por janë njerëz shumë më pozitivë se ne. Të japin energji pozitive. Ndryshe është të shkosh si turiste dhe ndryshe të shkosh me synim profesional siç isha unë”,- tha ajo.

”Sheikët nuk i dua”/ Kejvina Kthella e thotë troç se nuk do lidhej me një djalë që s’ka para

Njëra ndër modelet më të komentuara është Kejvina Kthella, se fundi ajo ka shpalosur detaje nga jeta personale.   Modelja ka bërë të ditur se pak...

Fali vrasësin e djalit, unë s’do ta bëja! Aktorja shkodrane Rita Gjeka: Ja lidhja me Eduart Grishaj

Rita Gjeka këtë të premte ishte në ‘Abc e Pasdites’ me Ermal Peçin, ku ndau momentet më interesante në jetën e saj artistike. Ndalur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME