“Hera e fundit që këndoj”, këngëtarja shqiptare njofton tërheqjen nga muzika

Rezarta Shkurta ka njoftuar tërheqjen nga muzika, por më parë do të publikojë një këngë të fundit.

 

Përmes një videojeje të postuar në instastory, këngëtarja shqiptare ka zbuluar se një këngë e fundit mund të vijë së shpejti.

 

“Mbyllje e një kapitulli sa të bukur aq edhe të vështirë për mua”, ka shkruar ajo.

 

Rezarta nuk këndon prej kohësh, teksa i është përkushtuar biznesit të saj si fotografe për fëmijë.

 

Horoskopi ditor, e enjte date 30 nentor 2022

Dashi   Energjia e ditës mund të krijojë një ndjenjë tensioni mes jush dhe të dashurit tuaj. Mund të ketë shumë çështje që janë ngritur për...

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...