Dedektivja: Gratë shqiptare kërkojnë që burrave t’u vë përgjues në makinë, duan që të hyj edhe në dhoma hoteli…

Detektivja private Shkënda Lili ka treguar mënyrën sesi gratë dhe burrat kërkojnë që të përgjojnë partnerët e tyre.

Ajo ka treguar që ka gra dhe burra që shkojnë në zyrën e saj dhe që kërkojnë të vendosin përgjues në makinë, e madje nëse bashkëshorti mund të jetë në një dhomë hoteli, kërkojnë që detektivi të shkojë deri aty.

“Ne bëjmë investigim në terren. Gratë duan shumë gjëra, duan të përgjojnë telefonin, duan t’i shkosh dhe në dhomë nëse bashkëshorti mund të jetë në një dhomë hoteli. Këto janë gjëra që unë nuk i bëj.

Nëse dikush është vetem në makinë dhe do kishte diçka tjetër është i lirshëm për të folur në makinë, Gratë, dhe burrat por sidomos gratë duan të degjojnë çfarë thotë partneri ne makine. Mund të vësh një përgjues që lidhet me baterinë e makinës, qe dhe po të vesh detektues nuk e dallon” tha ajo në “Opinion”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME