Shqiptari 35-vjeçar martohet me 50-vjeçaren amerikane nënë e tre fëmijëve, i habit të gjithë

Për Donladin dhe amerikanen Christin, dashuria nuk njeh moshë.

 

50-vjeçarja dhe 35-vjeçari pesë vite më parë u njohën rastësisht, në atë kohë Donaldi punonte si mësues ne një fshat të Skraparit, ndërsa Christin është administratore e një shkolle në Prishtinë. Pas takimit të parë nëna e tre fëmijëve Christin dhe Donaldin nuk u ndanë kurrë më. Tashmë ata janë një familje.

 

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë pas martesës. Mediat e huaja shkruajnë se Flint humbi jetën papritur, duke lënë zemërthyer familjen,...

Horoskopi ditor, e enjte date 30 nentor 2022

Dashi   Energjia e ditës mund të krijojë një ndjenjë tensioni mes jush dhe të dashurit tuaj. Mund të ketë shumë çështje që janë ngritur për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...