HYRJELAJMEHISTORIA IMEShqiptari 35-vjeçar martohet me 50-vjeçaren amerikane nënë e tre fëmijëve, i habit...

Shqiptari 35-vjeçar martohet me 50-vjeçaren amerikane nënë e tre fëmijëve, i habit të gjithë

Për Donladin dhe amerikanen Christin, dashuria nuk njeh moshë.

 

50-vjeçarja dhe 35-vjeçari pesë vite më parë u njohën rastësisht, në atë kohë Donaldi punonte si mësues ne një fshat të Skraparit, ndërsa Christin është administratore e një shkolle në Prishtinë. Pas takimit të parë nëna e tre fëmijëve Christin dhe Donaldin nuk u ndanë kurrë më. Tashmë ata janë një familje.

 

TE TJERA

spot_img