Lajmi i trishtë, ndahet nga jeta politikania e njohur

Fofi Gen nimata, poli tikane në Greqi ka hu mbur je tën në moshën 56-vjeçare.

 

Mediat në vend raportojnë se ndarja e saj nga jeta ka shk aktuar një tr ishtim të madh jo vetëm në botën e po litikës por edhe në shoqëri.

 

Pas 13 ditësh në spital duke luftuar me ka ncerin, 56-vjeçarje ndërroi jetë pasditen e sotme
Presidentja e KINAL u shtrua në spital më 12 tetor dhe kjo bëri që të largohej edhe nga gara për lidershipin e Lëvizjes pas një mandati katër vjeçar

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...