Habit Meri/ Ja si do të jètë jeta e këtyre 3 shenjave, ju paralajmeron

Pèrfáqësùesit e 3 yjësive do të èndèn në lábiríntet e fátit, ndërsa Unívèrsi ka përgátitùr për ta një det të tërë sùrprízash të páprítura.

 

Binjakët do jènë në valën e fátit. Të líndùrit e kësaj shènje që i përkùshtòhen krýesisht biznesit do të jènè me shumë fát.

 

Gjysma e dýtë e vjeshtës do të rímbùshë ndjeshëm llògárinë e tyre bánkáre.

 

Por ekspertët e yjève ju kèshíllojnë të mènáxhoni në mënyrë ráciònale fítímin e márrë, për shèmbùll, për të zgjèrùar ose modèrnizùar jetën.

 

Është koha që Bínjakët të qètësòhen. Përfáqësùesit e kësaj shènje janë tèpèr të dáshur.

 

Në tetor, yjet do t’i sùgjèrojnë Binjakëve se është koha për të vèndòsur gjërát në rrègull në márrëdhèniet personale.

 

Kështu do të shkùrtòni lidhjèt e pánèvòjshme dhe për të gjètur gjýsmën tjetër.

 

Vírgjèreshát do të márrin pjesën e tyre të pásùrisë. Ata që kanë ndrýshùar kohët e fùndit punë do të ndíhen shumë të sígùrt.

 

Gjysma e dytë e vjeshtës do t’u jápë atyre një pròjekt intèresánt, ka shumë gjása që ata të ngjíten në shkallët e kárrièrës.

 

Është e sígùrt se jeta personale do të dálë e mirë.

 

Vírgjèrèshat e vetmùara do të tákòjnë lumturinë e tyre, dhe çiftet e mártùara që ëndërròjnë për një tráshëgímtar do të márrin atë që dùan.

 

Do të kètë disa bùrime të árdhùrash për ta. Përveç punës, mùnd të mbèshtèteni edhe në të árdhurát e jashtme.

 

Yjet párálajmërojnë që edhe pèrfáqësùesit e kësaj shènje dùhèt të shlýejnë borxhet, nëse kánë.

 

Të ardhurát që zòtèròjnë dùhèt të ínvèstohen me po aq me mènçùri.

 

Shígjètari do të márrë atë që ju e kèni dèshírùar e prítùr për kaq gjátë. Kjo është vèçánërisht e vèrtetë për ata që kèrkòjnë të bèjnë një kárrièrë të shkèlqýer.

 

Yjet për gjýsmën e dytë të vjèshtës u prèmtòjnë atyre një ngrítjè, dhe kjo është mjáft e mùndur.

 

Márrëvèshja do të jetë shumë e sùksèsshme për ata që dùán të krýejnë një ínvèstim dhe data më e fávòrízuar është 28 e këtij muaji.

 

Yjet kanë páráshikuar që edhe përfáqèsuesit e kësaj shènje do të ndíhèn të sígùrt fínánciárisht.

 

Do të mùnd të márrin një bònùs të mirë dhe ndòshta edhe të fítòjnë disa párá në ditët e fùndít të muajit.

I gjeti motra një burr milioner/ Valbona trondit te Arditi: E ndava, ai më kerkonte…

Seanca e ndërmjetësimit në “Shihemi në gjyq” në Tv Klan solli një përballje midis dy motrave. Shkak për mosmarrëveshjet midis tyre është bërë martesa...

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...