FOTOT/ Çmenduria, e reja shokon rrjetin: Bën poza provokuese para arkivolit të babait

Një vajzë ka shokuar rrjetin, pasi postoi disa foto provokuese, ndërsa pozonte para arkivolit të babait.

 

Ngjarja ka ndodhur në SHBA.

 

E reja nuk dukej fare e mërzitur për vdekjen e të atit, por kishte shqetësim si të bënte disa foto provokuese, me sfond pikërisht arkivolin e të atit.

 

E keni blerë që tani? Ja çfarë duhet të bëni që lulja e Krishtlindjes të rezistojë deri në fund të muajit

Drita vezulluese, topa dhe shirita shumëngjyrësh që zbukurojnë jo vetëm bredhin, por edhe çdo kënd të shtëpisë, kjo është atmosfera që ka filluar tashmë...

Horoskoi ditor, e shtune date 3 dhjetor 2022

DASHI   Nga pikëpamja sentimentale kjo fundjavë do jetë shumë pozitive, si për beqarët ashtu edhe për çiftet. Shijoni momentin dhe relaksohuni pas një dite të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME