Deputeti fotografon Belinda Ballukun në mbledhje, ministrja: Pse më bën foto? Kush je ti…

Ministrja Belinda Balluku ka qenë këtë të martë për të raportuar në Komisionin e Ekonomisë.

 

Gjatë mbledhjes u ndërpre energjia elektrike. Në këto momente, deputeti i Partisë Demokratike, Arbi Agalliu fotografoi ministen e Infrastrukturës, Belinda Balluku.

 

Kjo e fundit reagoi ashpër, duke i kërkuar që të mos e fotografonte, pasi nuk është etike.

 

“Më fal një sekond. Do ta ndalosh foton se është qesharake, nuk mund të bësh foto kështu, nuk është etike ajo se çfarë po bën.

 

Kemi ardhur për të folur për çështje konkrete dhe profesionale”, tha Balluku, ndërsa replikonte me deputetin demokrat.

 

Pas këtij debati, kreu i Komisionit të Ekonomisë dhe Financave Eduard Shalsi u detyrua të ndërpresë mbledhjen.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...