Deklarata e ekspertit: Basha bleu 54 mijë ndjekës të huaj në Facebook brenda një dite (Video)

Specialist i komunikimit në rrjetet sociale, Blerim Gjeladini deklaroi mbrëmjen e djeshme se kanë kapur një anomali në rrjetin social ‘Facebook’ të kryedemokratit Lulzim Basha.

I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin Opinion, ai u shpreh se brenda një dite Bashës iu janë rritur ndjekësit duke iu arritur 54 mijë brenda një dite.

‘Eshtë diçka që duhet të cekim për Bashën, kemi kapur një anomali në politikën shqiptare, pasi një politikani i janë arritur 54 mijë ndjekës brenda një dite që supozohet se janë blerë jashtë, sepse llogaritë e faqeve të Facebook…’- tha Gjeldaini.

Min: 30:51

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

Pasuritë e çmendura të gazetarëve tanë nga Bledi Mane: “7.5 mln euro ne banke, rroga e tij arrinë në 37 mijë euro, ka 11...

Elita e gazetarise shqiptare mbetet ra ca më me katare dhe ndryshe nga komuniteti hallexhi i qindra mijerave gazetareve te ndershem, kjo elite vazhdon...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...