HYRJELAJMESHOWBIZBora Zemani flet për herë të parë: ‘Kjo është arsyeja që u...

Bora Zemani flet për herë të parë: ‘Kjo është arsyeja që u ndava nga Vini’

Të gjithë ata që e kanë njohur nga ekrani Bora Zemanin dhe Vin Velin, pa dy shim që e kanë konsideruar si një prej çifteve më të simpatike të showbiz-it.

 

Por, për fat të keq, Megjithëse nuk kanë qenë zyrtarisht të martuar, Bora dhe Vini pas shumë viteve bashkë, jane ndare tashme prej 2 vitesh.

 

Prindërit e Arborit, i cili para pak kohësh festuar ditëlindjen e tij të 5-të, megjithëse si fillim e mohuan krizën në çift, “luajtën” me publikun herë duke lënë të kuptohet se janë bashkë e herë sikur janë të ndarë, më në fund kanë konfirmuar lajmin e ndarjes përfundimtare.

 

E ngacmuar , Bora ka mohuar kategorikisht zërat për një tradhëti të mundshme mes tyre, si dhe ka sqaruar se vazhdon të ketë një marrëdhë nie korrekte me babain e djalit të saj, por që nuk janë miq.

TE TJERA

spot_img