“Bëj botox që të kem lëkurë më të bukur”, Zogu i Tiranës pranon ndërhyrjet në fytyrë

Personazhi i njohur, Hermes Nikaj i njohur nga të gjithë si Zogu i Tiranës ka pranuar ndërhyrjet në lëkurë.

 

I ftuar në emisionin “Shqipëria Live” ai tha se ndërhyrjen në buzë e ka bërë në moshën 17-vjeçare, kur sapo kishte dalë në skenë, por tani sipas tij i kanë rënë dhe nuk ka ndërhyrë më.

 

“Unë bëj botox që të më rrijë lëkura më e tendosur. Pjesën e ballit e ngrita pak që të më rrijë më bukur. Meshkujt mbajnë top listën për ndërhyrjet. Ja lëkura rri shumë super. Unë dua vetëm të qesh, të kërcej.

 

Ne jemi artistë duhet ta mbajmë veten. Në moshën 17 vjeç kam fryrë buzët, por tani më kanë rënë. kam qenë bashkë me një shoqen time artiste, ishte koha atëherë që sapo dola në skenë”, tha Zogu i Tiranës.

 

Kujtojmë se ai është komentuar shumë herë për ndërhyrjen tek buzët.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...