Ard Daullxhiu i pashpresë, i bën apel Edi Ramës: Nuk kam ku bëj dashuri me gruan se na sheh goca

Ard Daullxhiu, i njohur ndryshe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri” së fundmi ka qenë i ftuar në “Expuls”. Gjatë intervistës ai tregoi se si 4 gra e kanë braktisur pasi nuk ka një shtëpi të madhe.

 

Në banesën ku jeton me vajzën, ai thotë se nuk ka një ambient për intimitetet me gruan dhe duke mos patur një zgjidhje tjetër i ka bërë thirrje kryeministrit duke i kërkuar ndihmë për një shtëpi të madhe.

 

“Kryeministri të vërë dorën në zemër, dua një takim me të se më kanë ikur 4 gra. Flejmë 3 veta në një divan. Nusja fle me gocën, unë te këmbët e nuses. Dua të bëj dashuri me nusen nuk e bëj dot se aty kam dhe motrën”, tha ai.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME