Alketës i del skandali: Vajzat që do hyjnë në emision…

Klea Shkurti është një prej pret endenteve që do të marrë pjesë në këtë kompeticion. “Princesha” e Alketa Vejsiut pëlqen gazetarinë, modelingun dhe organizon evente të ndryshme me VIP-a.

 

Klea është një emër shumë i njohur në Tiranë, pasi pëlqen të reklamojë luksin e saj, udhëtimet e shtrenjta me shpenzime mar ramendëse dhe jetën e natës. Si i ben parate nje vajze modeste ne Tirane?

 

Gojet e liga flasin per Klean si nje vajze shoqeruse qe paguhet shume mire nga djemte ne Tirane dhe me gjere.

 

Vajza e dyte quhet Enxhi Haxhiu. Edhe kjo “princeshe” njihet për jetën e luksit dhe ekspozimin e hireve. Në fakt a janë keto vajza shembulli që duhet të promovojmë në ekran?

 

Fotot e postuara në rrjetet sociale i lënë shumë pak vend imagjinatës dhe tregojnë hiret e saj. Skena hot, shumë hot na presin, e sigurt, shpresojmë pa pullë të kuqe!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME