HYRJELAJMESHOWBIZLajm i bukur! Bëhen prindër çifti i njohur, vinë në jetë binjakët...

Lajm i bukur! Bëhen prindër çifti i njohur, vinë në jetë binjakët e tyre

Çifti i njohur i aktorëve amerikanë, Jamie Chung dhe Bryan Greenberg janë bërë prindër për herë të parë. Jamie ka sjellë në jetë dy foshnja binjake, emrat dhe gjinia e të cilave nuk dihet ende.

Lajmin e ka bërë të ditur Bryan, i cili ka publikuar videon më të ëmbël pranë binjakëve në rrjete sociale.

Jamie e ka jetuar periudhën e shtatzënisë në fshehtësi të plotë, pasi askush nuk e dinte që familja e tyre po zgjerohej. Dyshja kanë marrë shumë urime nga fansat dhe miqtë.

TE TJERA

spot_img