HYRJELAJMEHOROSKOPIHoroskopi ditor, e marte date 26 tetor 2021

Horoskopi ditor, e marte date 26 tetor 2021

Demi:

Mundohuni ta mbani punën jashtë dhe sa më larg nga jeta juaj e dashurisë sepse mund të krijoni tensione të panevojshme me partnerin/en tuaj. Në punë, kujdes nga polemikat, por gjithsesi deri të premten do të duhet t’i sqaroni gjërat!

Binjakët:

Në dashuri, sa më shumë t’i afrohemi Nëntorit, aq më shumë do të ketë mundësi të bukura për t’i shfrytëzuar. Në punë, ata që qëndrojnë në një lloj staniacioni këto kohë, tani mund të rifillojnë të aktivizohen dhe periudha në vazhdin është shumë pozitivë, por ju mos u ndikoni nga askush, sepse askush nuk ka të drejtë të vendosë për ju dhe të ndikojë tek ju! Vendosni me kokën tuaj!

Gaforrja:

Hëna është në anën tuaj këtë të martë 26 dhe dita është e duhura për të kërkuar shpjegime në dashuri. Takimet janë të pritshme, por mos mendoni më për të kaluarën. Në punë, disa që u treguan më të fortë nuk po arrijnë suksese të mëdha dhe kjo ju jep njëfarë kënaqësie!

Luani:

Hëna nga data 29 do të jetë në anën tuaj dhe muaji që vjen do të premtojë të mira në dashuri. Në punë, kini kujdes për ata që nuk përmbahen dhe nuk i mbajnë premtimet e tyre!

Virgjëresha:

Nëntori po vjen dhe shumë probleme sentimentale më në fund do të zgjidhen. Në punë, është koha të mendoni për të ardhmen: jini konkret, pragmatik dhe mos harroni diçka, ju, dini të realizoni ide të reja!

Peshorja:

Në dashuri e marta 26 nuk është më e mira, kini kujdes nga debatet me të lindurit e shenjës së Gaforres dhe Dashit. Në punë, nëse keni një takim, është më mirë të mos e zgjasnin shumë bisedën, për të shmangur pengesat dhe problemet!

Akrepi:

Lajm i mirë në dashuri, dita është e mrekullueshme për të përjetuar emocione të bukura. Në punë përpiquni të jeni më të vendosur dhe të mos zemëroheni shumë, nuk ia vlen!

Shigjetari:

Hëna nuk është më kundër dhe kjo sjell një lajm të mirë në dashuri, mund të lindin histori të qëndrueshme. Në punë, lajmet e mira vijnë pas një periudhe të errët, por përpiquni të tregoheni pak më të duruar dhe gjithçka do të shkojë mirë!

Bricjapi:

Në dashuri shihen vetëm pak shqetësime të vogla, por të gjitha të zgjidhshme. Në punë është konfirmuar një takim i rëndësishëm dhe kjo ju nervozon pak!

Ujori:

Dashuria premton për mirë, por përpiquni të mos bëni polemika të kota dhe boshe. Në punë dhe aspektin financiar jeni duke u përballur me një shpenzim të papritur. Shtojini këtu që ka edhe një pengesë për t’u përballur.

Peshqit:

Nëse doni të flisni për gjëra të rëndësishme bëjeni në ditët në vijim, jo tani. Në punë, përpiquni të realizoni një projekt dhe për të ardhmen, prisni se do të ketë lajme të mira!

TE TJERA

spot_img