HYRJELAJMESHOWBIZGjithçka lidhet me emrin Mark! Rudina thjesht e dashuruar, si i përgjigjet...

Gjithçka lidhet me emrin Mark! Rudina thjesht e dashuruar, si i përgjigjet fansit (FOTO)

Kanë kaluar vetëm pak javë nga dasma me Mark Frrokun dhe Rudina Dembacaj i është kthyer jetës së saj të përditshme.

Një përditshmëri ama, që duket se si kryefjalë ka vetëm atë, dashurinë e jetës së saj, Mark Frrokun, bashkëshortin e saj.

Dhe këtë e kuptojmë fare mirë nga gjeste të vogla si ky që vetë Rudina ka zbuluar në një komunikim me fansat. Dikush e ka pyetur Rudinën që t’i sugjerojë një emër për djalin dhe shkurt fare ajo ka gdhendur vetëm një emër MARK.

Një gjë, që pak gra do e bënin, por që flet shumë. Rudina dashuron çdo gjë të bashkëshortit të saj dhe emri qenka një ndër gjërat e preferuara të saj. Është emër i bukur apo jo?

TE TJERA

spot_img