HYRJELAJMEARGËTIMArd Daullxhiu: S’bëj dot dashuri, na sheh goca. Për’puthen? Jo, unë jam...

Ard Daullxhiu: S’bëj dot dashuri, na sheh goca. Për’puthen? Jo, unë jam për “Big Brother VIP”

Ard Daullxhiu, i njohur ndryshe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri”, një personazh i njohur i ekranit dhe mediave sociale për shkak të historisë së tij, ka qenë mbrëmë i ftuar në RTV Ora.

Ardi ka 8 vite që del në media duke kërkuar shtëpi, e për këtë shkak, moderatori Sharka i thotë të ftuarit qe të futet tek “Për’puthen” që t’i rriten ndjekësit, e më pas si pasojë të bëjë reklama në Instagram dhe të fitojë lekë.

E papritur ishte përgjigjia e Ardit. Ai jo vetëm që pranoi dëshirën për të qenë pjesë e “Për’puthen”, por shtoi se kërkon që të futet në “Big Brother Albania VIP”, pasi sipas Ardit, ky i fundit është VIP.

Ai rrëfehu se si 4 gra nga vende të ndryshme të Shqipërisë e kanë braktisur atë për shkak se nuk ka shtëpi të madhe. Në banesën ku jeton me vajzën, ai thotë se nuk ka një ambjent për intimitet me gruan

TE TJERA

spot_img