HYRJELAJMEKRONIKËAksidentohet makina e policisë, përplaset me shtyllën

Aksidentohet makina e policisë, përplaset me shtyllën

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Bëhet me dije se një makinë policie është përfshirë në aksident mëngjesin e sotëm pranë Maternitetit të ri.

Siç shihet edhe në fotot e mëposhtme efektivi që po drejtonte makinë ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një shtyllë anës rrugës.

Efektivët që ndodheshin në mjet fatmirësisht nuk kanë marrë lëndime.

TE TJERA

spot_img