HYRJELAJMESHOWBIZPlasi sherri...? “Ta jap mikrofonin në kokë”/ Dalin pamjet, ja çfarë ndodhi...

Plasi sherri…? “Ta jap mikrofonin në kokë”/ Dalin pamjet, ja çfarë ndodhi mes Brunos dhe Hysenit në prapaskenë

Një debat i ashpër ka ndodhur mes Hysenit dhe Brunos gjatë publicitetit të puntatës të ditës së hënë.

Pasi Bruno tha se Mikela ka qenë e vetmja që i ka folur se nuk ka qenë mirë, ndërhyri Alvisa duke i thënë se kishin folur me mesazhe po si ka kthyer përgjigje.

Pas kësaj, nisi përp l asja e ashpër mes dy djemve. “Ta p las mikrofonin në kokë”, më tha mua, dëgjohej duke thënë Bruno teksa djemtë e tjerë përpiqeshin të mbanin konkurrentët që të mos kishte përpl asje fizike.

Më pas, të ty shkuan në prapaskenë dhe Hyseni i përsëriste Brunos: “Mos më bëj mua skena, kaq po të them.”

Pas disa ditësh mungesë, Hyseni është kthyer në Për’puthen Prime për të treguar se si nisi d ebati i ashpër me Brunon që agr avoi dhe në konf likt fizik. Hyseni tregoi se Bruno i përmendi gjestin human që bëri për Nikun, ndërsa Bruno e mohon këtë gjë.

Nga ana tjetër, Hyseni thotë se e telefonoi Brunon që të takoheshin dhe të pinin kafe, por ai i tha se do ta merrte më vonë dhe nuk i ktheu telefonatën.

Hyseni: Bruno tha që vetëm Mikela dhe Denzeli më kanë folur. Unë i hodha një batutë, pse e përqafove vetëm Mikelën, jo Denzelin. Tha e përqafova në prapa kamerave. I thashë unë pse Mikelën para kamerave? Bruno mu kthye dhe tha, se çfarë bën ti për kamera e dimë shumë mirë, kështu të lutem mos më bëj të flas më shumë.

Bruno donte të thoshte se makinën dhuratë e bëre për kamera dhe për të rënë në sy, jo se deshe me zemër. Në atë moment mu errësuan sytë dhe nuk logjikoja me gja kftohtësi. Dhe tani që e kujtoj mërzitem shumë.

Bruno: Unë nuk e kam thënë, nuk ka shanc. Nikun e njoh që në fillim të programit. Për gjestin human e vlerësoj. Në ballafaqim i kam thënë je keqkuptuar. Çka më vjen mua rëndë është se edhe pas një kërkim falje që më bëre, vjen e thua që unë kam thënë atë gjë.

Hyseni: Të kam marrë në telefon të pimë kafe dhe të flasim si dy të rritur. Më the do të marr më vonë dhe nuk more.

Bruno: Isha me familjarë.

Hyseni: Nuk ke qenë gjithë ditën.

Bruno: Këtu jemi në një emision për dashurinë. Në momentin që më preket ai prind që më ka bërë kokën dhe shqetësohet aq shumë, mendoj për familjen. Pas Prime të kam kapur dhe kemi folur. Ti ke qenë në tension që në fillim më thanë djemtë.

TE TJERA

spot_img