HYRJELAJMESHOWBIZ(foto) Martohet vajza e Paul Walker, por ajo çfarë i ka bërë...

(foto) Martohet vajza e Paul Walker, por ajo çfarë i ka bërë Vin Diesel në altar është …

Meadow Walker sapo filloi një kapitull të ri me Louis Thornton-Allan.

 

Vajza e aktorit të ndjerë Paul Walker është martuar! Modelja 22-vjeçare Meadow i ka dhënë fund beqarisë në 22 Tetor dhe këtë lajm e ka bërë vetë të ditur përmes një postimi në Instagram.

 

Në këtë ditë të veçantë nuk ka munguar as aktori Vin Diesel i cili është kumbari i Meadow dhe e shoqëroi atë në altar në vendin e të atit.

 

Ky një moment emocionues, ku Diesel nuk hoqi dorë kurrë nga familja e Paul Walker, ku i ka qëndruar gjithmonë pranë dhe i ka mbështetur.

 

TE TJERA

spot_img