HYRJELAJMEHOROSKOPI“Do ngriheni në detyrë”, Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë...

“Do ngriheni në detyrë”, Meri Shehu jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi

Dashi

Pak para se te beheni te forte do ju duhet sot te shikoni rrjedhen e nje bashkepunimi te shuhet apo nje marrdhenie te venitet Por jo te gjitha te marra se bashku Vetem nje marrdhenie diku aty jashte qe do ju trishtoj

 

Demi

Ylli i ndritshem i puneve dhe diteve te bukura sot shkon ne perendim apo po perendon Behuni gati te merrni me shume pergjegjesi apo bashkepunues

 

Binjaket

Vjeshta do tregoj se ju dha te gjitha mundesite te ngoheshit ne Diellin e dashurise dhe te loznit me ngjyrat Tashme po bie nata ne ceshtjet tuaja errotike dhe nuk do jete me e lehte ti shikoni

 

Gaforrja

Ajo qe ju sundon nga brenda tashme do marri forme dhe do ju pushtoj si ndjenje apo si mundesi Ditet e shpenguara me familjen dhe miqte tashme perenduan dhe do i perkushtoheni asaj qe ju gryen nga brenda

 

Luani

Ska me takime dhe lajme te dukshme dhe te qarta Perfundon sot nje periudhe kontaktesh dhe udhetimesh ku ju mbanit flamurin tuaj ne varke Tashme do futeni ne guasken tuaj si ariu ne strofull

 

Virgjeresha

Deri tani investuat dhe moret ate qe pretendonit Tashme duhet te shtroni rrugen drejt udhetimit tuaj te pare si kapiten ne nje ambjent te panjohur por shume dominat dhe instiktiv

 

Peshorja

Bemat dhe mrekullite tuaja sot ulin pereden e fames dhe do ju duhet te mendoni per te ardhmen ne menyre investitutesi apo tregetari qe te vazhdoni projektet tuaja Mbijetesa ne kushte te veshtira do jete nje sprove si ato te herkulit

 

Akrepi

Shkelqimi te diteve dhe te tjereve do terhiqet nga forca juaj gravitacionale ku nuk do lini asnje shenje te dikurshme te madheshtise se tyre Tashme jeni vete kontrrollori i cilesise dhe detyrimeve

 

Shigjetari

Do futeni ne nje periudhe ku do ndjeheni melankolik dhe paenergji per te shitur mend apo ide e shoqeri e flerte Tashme duhet ti jepni rremave fort ne nje pozicion te veshtire skllavi ne bodrum te anijes

 

Bricjapi

Papritur do beheni me serioz dhe me me qellime afatgjata ne sjelljen tuaj Nje periudhe e bukur qe ju dha shume emer dhe pozicion tashme duhet mbajtur dhe ruajtur me kujdes

 

Ujori

Ju do merrni stafeten e te gjitha shenjave duke filluar te kryesoni ne emer te nje energjie qe vetem ju mund ta kuptoni si persona me largpamesi Tashme ju presin ngitje ne detyre dhe ne jete personale

 

Peshqit

Zgjidhini shoket me te mire se veten pasi kjo do jete fitorja juaj kete periudhe Do keni mundesite te jeni ne nje rreth ambicioz njerzish qe do ju perparojne edhe juve Ata do jene si dallga qe do ju cojn ejuve ne breg pas nje situate te veshitire ne jeten tuaj

TE TJERA

spot_img