HYRJELAJMESHOWBIZMamaqi i nxjerr të palarat Ana Likës: Do të gjejë një burrë...

Mamaqi i nxjerr të palarat Ana Likës: Do të gjejë një burrë me Lekë, shkon me gjysmën e stafit…

Sot kemi të ftuar Ermal Mamaqin ku pas 3 prodhimeve kinematografike, “Femrat”, “2 Gisht Mjaltë” dhe “ I love Tropoja”, vjen me një serial të ri I cili prej 24 Tetorit, ccdo të dielë do të transmetohet në Televizionin Kombëtar Klan. Ai sot nuk ka ardhur vetëm, por sëbashku me tre aktorë të tjerë.

Të ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë producenti dhe aktori i njohur Ermal Mamaqi dhe Ana Lika, të cilët kanë folur për serialin më të ri “H.O.T”, i cili do transmetohet këtë të diel më 24 Tetor, në Tv Klan në orën 20:00.

Ata kanë treguar më shumë detaje për këtë seria, ku ka ngjallur kuriozitet tek i gjithë publiku.

Ana Lika: Roli që unë kam në seria është një vajzë që quhet Lori, është mikeshë e vajzës së pronarit të agjencisë Amandës që luhet nga Jonida Vokshi. Personazhi që unë luaj është një nga ato vajzat që nuk është se e ka shumë qejf punën, por do të gjejë një mashkull në krah që të jetë i pasur mirë.

Ermal Mamaqi: Do njerëz me Lekë dhe është një dembele që nuk do të punojë, do t’i marrë paratë falas.

Ana Lika: Kjo është e gjitha dhe mundohet të gjejë këtë mashkull, mënyra që nuk e gjen dot, merret me çdo lloj mashkulli që i del para. Fillon punë në agjenci, është pak intrigante si natyrë, por në fund të ditës është një gocë shumë e mirë për zotin.

Ermal Mamaqi: Shkon me gjysmën e stafit por është gocë shumë e mirë.

Ana Lika: Edhe personazhi jot shkon me gjysmën e stafit. /tvklan.al

TE TJERA

spot_img