HYRJELAJMEPOLITIKËDemokrati “kap mat” Sali Berishën, e bën për “ujë të ftohtë” në...

Demokrati “kap mat” Sali Berishën, e bën për “ujë të ftohtë” në mes të takimit: Ti dhe Fatos Nano…

Nuk munguan as batutat dhe as kritikat në foltoren e organizuar ditën e sotme të Sali Berishës në Peshkopi. Një qytetar ka zënë ngushtë ish-kreun e PD me fjalët e tij.

 

Ai fajësoi Sali Berishën, pasi solli në krye të Partisë Demokratike Lulzim Bashën, i cili sipas tij e shkatërroi këtë forcë politike.

 

“Dy persona i kanë borxh këtij vendi. I pari Fatos Nano që në solli të paudhin në krye të vendit dhe nuk ka lënë gjë pa i bërë Shqipërisë, i dyti jeni ju që na sollët në krye të PD atë që e shkatërroi PD, dhe e vdiq PD-në”, tha qytetari.

TE TJERA

spot_img