HYRJELAJMESHOWBIZAlvisa tregon se çfarë bën çdo natë me Brunon...

Alvisa tregon se çfarë bën çdo natë me Brunon…

Bruno dhe Alvisa kanë diskutuar sot në studio. Bruno dhe Alvisa tashmë janë të njohur për publikun shqiptar si dyshja e preferuar.

 

Pasi Bruno ka shprehur pëlqim për Adën pas Alvisës, marrëdhënia e këtyre të fundit u përça deri diku.

 

Sot Bruno në studio deshi të falënderonte dy konkurrentë të “Përputhen” të cilët iu gjendën afër atij pasi po ndihej keq dhe nuk përmendi Alvissën por Mikelën.

 

Alvisa mori fjalën duke thënë se ajo i kishte thënë mirëmengjes atij sot në studio pasi biseda e tyre e fundit ishte mbrëmë natën duke lënë të kuptohet se këta të fundit flasin mbrëmjeve.

TE TJERA

spot_img