HYRJELAJMEBOTAE rëndë/ Gjendet një burrë me kokë të prerë, policia nis kërkimet...

E rëndë/ Gjendet një burrë me kokë të prerë, policia nis kërkimet për autorin…

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Francë. Një burri iu gjet koka e prerë në qytetin e Bolen.

Policia ka nisur kërkimet për një të dyshuar, i cili konsiderohet si i rrezikshëm dhe është i pajisur me thi kë, ndërsa aktualisht ndodhet në arrati.

Sipas AFP, rasti nuk ka lidhje me një su lm te rrorist. Policia ka shpërndarë një foto të autorit në Facebook, duke u bërë thirrje banorëve të mos i afrohen atij nëse e shohin dhe të telefonojnë autoritetet.

TE TJERA

spot_img