Çfarë bëhet kështu?! Dajo i Astirit: Kanë filluar të më ngacmojnë edhe meshkujt (VIDEO)

Dajo i Astirit në hall, tani e ngacmojnë edhe meshkujt

 

I ftuari i mbrëmjes nga Gjermania në një lidhje me skype ishte “fenomeni i Instagramit”, Shpëtim Hysa, i njohur për të gjithë teleshikuesit si Dajo i Astirit.

 

Ai di sesi të mbajë gjallë audiencën e t’i bëjë të gjithë për vete dme shprehjet e tij epike, që e bënë të famshëm dhe popullor.

 

Përgjigjet e tij janë me humor e shumë pro’vokuese. Por, Dajon na e kanë ngacmuar shumë në rrjete sociale, dhe këto ngacmime nuk janë vetëm nga femrat.

 

“Kanë filluar të më ngacmojnë edhe meshkujt qëkur u bëra i famshëm me fjalët “ Ma nxirr pak v*** se më ka marrë malli”

 

Epo, këto janë kusuret kur ti vendos të bëhesh i njohur për audiencën, shpesh edhe paragjykuese”, u shpreh Dajo i Astirit.

 

TE TJERA

spot_img